Volejte ZDARMA
800 260 500
 

O programu

Aqua-Therm nabízí informace o kotlíkových dotacích i programu Nová zelená úsporám

3.3.2016

Ředitel Státního fondu životního prostředí ČR Petr Valdman se zúčastnil slavnostního zahájení 21. ročníku Mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky Aqua-Therm. Veletrh, nad nímž převzalo záštitu Ministerstvo životního prostředí, končí tento pátek.

Veletrh Aqua-Therm, který se koná vždy jednou za dva roky, otevřel své brány prvním návštěvníkům tento týden v úterý. Veletrh se tradičně koná na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Jedním z vystavovatelů je i Státní fond životního prostředí ČR, který v hale 5 - na stánku číslo 517 veřejnosti nabízí informace o vyhlášených výzvách k podávání žádostí o dotaci pro rodinné i bytové domy z programu Nová zelená úsporám. Součástí prezentace jsou i podrobné informace o kotlíkových dotacích, jež domácnostem umožňují čerpat podporu na výměnu zastaralých kotlů a takzvaná mikroenergetická opatření. O kotlíkové dotace, které jsou hrazeny z Operačního programu Životní prostředí, domácnosti žádají prostřednictvím krajských úřadů. Aqua-Therm Praha je největším veletrhem v oboru technického zařízení budov v České republice. Letos se jej účastní více než 200 vystavovatelů. Na veletrhu jsou zastoupeni výrobci a generální dodavatelé z více než 15 zemí.

Využijte možnosti vstupu zdarma. Po vyplnění registračního formuláře, který najdete na tomto odkazu VSTUPENKA ZDARMA obdržíte na váš e-mail poukázku na vstupenku zdarma včetně tištěného "Průvodce veletrhem" nahrazující katalog veletrhu. V úvodní části registrace uveďte kód 20165170.

Více informací o veletrhu naleznete na tomto odkazu.


Slavnostní zahájení - významní hosté; konzultace Kotlíkových dotací, Aqua-Therm 2016